8 nejdražších turistických výletů planety

8 nejdražších turistických výletů planety

Odpočinek ve východních a západoevropských zemích si nyní může dovolit téměř každý. Pokud jste získali určitou částku za pracovní rok, můžete si odpočinout s rodinou na březích Středozemního moře nebo Černého moře, nebo můžete věnovat čas prohlídce světově proslulých orientačních bodů. Existuje však malá vrstva velmi bohatých lidí, kteří mají možnost strávit dovolenou v nebývalém měřítku. Zde je všechno rozhodnuto o peníze. Pro určitou částku si můžete pořádat takovou neuvěřitelnou zábavu. Seznamte se s osmi nejdražšími prohlídkami planety.

Neobydlený ostrov

8 nejdražších turistických výletů planety

Na ostrově Musha Cay, který je součástí Bahamy, je pět samostatných vil, které lze pronajmout společně. Turisté, kteří chtějí relaxovat na tomto nebeském místě, tak budou muset pronajmout celý ostrov. Podle pravidel mohou společně s dočasnými vlastníky vily pocházet pouze 23 hostů.

V případě, že hosté nejméně 12 lidí, denní odpočinek, včetně potravin z místních kuchařů a drahé a exkluzivní alkoholu, bude stát za 37.500 $. A v případě, že pozval osoba je 23, pak 50.000 $. Za den

K rekreaci bohatých lidí na ostrově, tam jsou autobusy na tenis, golf a potápění, lázeňské centrum, různé zábavy pro děti a tak dále. Pokud hosté budou co si nesmíte nechat ujít, a pak během dne dodají vše, co se jim zlíbí .

Cestujte po celém světě

8 nejdražších turistických výletů planety

Každoročně cestuje po celém světě 18 lidí. Každý z nich má takové potěšení z 105 tisíc dolarů. V New Yorku se tito šťastní na palubě velkolepé soukromé lodi a v osminácti světech letí za 26 dní. Během turné se zastaví v elitních hotelech. Výlet končí příchodem do Miami.

Africké safari

8 nejdražších turistických výletů planety

Podle pozorování je každoročně africká safari stále oblíbenější. Tam jsou společnosti, které nabízejí safari za cenu 30 tisíc dolarů na osobu (skupina může zahrnovat ne více než 8 cestujících).

Výlet zahrnuje návštěvy pěti afrických zemí, kde lze navštívit své národní parky. Je zajímavé, že s běžnými průvodci safari upřímně varují, že je nepravděpodobné, že by splňovaly všechny očekávané druhy zvířat. Zde vidíte téměř každé zvíře.

Během prohlídky používají společnosti vrtulníky a radary, které pomáhají sledovat pohyb zvířat, což dává absolutní záruku, že budete stále moci vidět žirafa nebo leoparda.

Mořská plavba

8 nejdražších turistických výletů planety

Cesta kolem světa na luxusní parník Queen Mary 2, která zabírá 106 nocí v kabině pro dva bude stát 340.000 $. Na vrcholu se, že budete mít k dispozici vlastní tělocvičny, vlastním bazénem a osobním sluhou.

V případě, že půjdete do režimu inkognito, budete určitě mít k dispozici: sestup na břeh bude proveden na samostatném žebříku, navíc můžete použít svůj osobní člun.

Výlet do nejlepších míst na světě

8 nejdražších turistických výletů planety

Zvědavé dvouleté turné, které zahrnuje návštěvu 157 zemí se světoznámými architektonickými památkami. Rozpočet balíčku turné bude stát milovníkům atrakcí 1,5 milionu dolarů.

Celá záležitost je komplikována skutečností, že mnohé světové poklady jsou rozptýleny velmi daleko od sebe a některé jsou prostě umístěny v nebezpečných místech života, například v zónách vojenských konfliktů. Organizátoři však slibují, že vyřeší problém, jak přinášet neúnavné cestující na horké body země a jak je odtamtud unést.

Létání do vesmíru

8 nejdražších turistických výletů planety

Let do vesmíru bude stát jen 100 tisíc dolarů. Takové peníze musí být zaplaceny za výcvik před výcvikem a možnost být v kosmu za hodinu. Nicméně, pokud z nějakého důvodu nemůžete létat, peníze vám nebudou vráceny.

Kulinářský svět Mecca Tour

8 nejdražších turistických výletů planety

Za pouhých 200 tisíc dolarů můžete navštívit všechny špičkové restaurace na světě. Většina z nich se nachází v USA, Anglii, Francii, Hongkongu av některých skandinávských zemích.

Večer s Geishou

8 nejdražších turistických výletů planety

25 tisíc dolarů bude stát za 10denní turné po Japonsku. Během cesty se zastavíte v nejlepších hotelech a budete se stravovat v elitních restauracích. Hlavním důvodem je však možnost strávit čas s gejšou, která s vámi nejen komunikuje, ale také má skutečný čajový obřad.

Loading...