Nejvíce roztomilé ženské zvyky mužů

Nejvíce roztomilé ženské zvyky mužů

Každá žena tráví víc než hodinu denně vypadá dobře. Pravděpodobně neexistuje nikdo ze spravedlivého sexu, který by nechtěl zaujmout názory nadšených mužů.

Nemůžete předvídat, jaký typ ženy se mu bude líbit, ale můžete vzít v úvahu skutečnost, že existuje několik ženských návyků, které způsobují mužský příliv nehy a usmějí se, nebo se ho dotknout. Jaké jsou tedy charakteristiky chování dívek jako mužů?

1. Pohybující se kolem domu v oblečení

Nejvíce roztomilé ženské zvyky mužů

Ženy si mohou myslet, že muži jsou velmi rozmrzelí a rozzuřují, když si oblékají oblečení a baví například v tomto bytě. Ale je to naopak. Množství průzkumů a průzkumů ukázalo, že mužský sex považuje to za velmi zábavné a sladké. Posuďte sami: v případě, že první věc, která bude vidět své oblíbené, otevři oči v dopoledních hodinách, bude váš zadek, které se nedalo vidět z jeho oblíbené tričko lososově zbarvené, jeho nálada stoupat na den (a to nejen náladu, jestli víte, co I). Co může být hezčí a sexiější než milovaná dívka, která nosí vaše věci?

Samozřejmě, jestli vy, drahé ženy, nosíte na přední košili a jdete do kuchyně, abyste vařili večeři, pak toto gesto vašeho člověka není pravděpodobné, že by ocenil. Ale i tehdy můžete najít cestu ven a uniknout z konfliktu, předložit milovanou misku s lahodným borškem. Garantuji, zapomene, pro co vás chtěl potrestat.

2. Jděte na mléko a utratěte polovinu platu

Nejvíce roztomilé ženské zvyky mužů

A zároveň zapomeňte koupit mléko. Je to známé, že? Muž musí být zpočátku připraven na skutečnost, že má tento zvyk více než 85% žen. Ale může dráždit jen zlý a chamtivý silnější sex. Jsem si jist, že vaše oblíbená je nejlepší, nejlaskavější a nejštědřejší, takže se nemusíte bát, aby rozšířila své barevné křídla a odletí do obchodů za velmi potřebné a méně potřebných věcí ve společnosti svého dobrého přítele – jeho peněženky.

Muž si myslí, že je hezké, když se jeho milovaný vrátí domů s plnými balíčky všech druhů nesmyslů a poklepává mu řas a pokusí se mu dokázat, že má jen zakoupené náležitosti. Chce nebo nechce, a na tváři se objeví úsměv, protože je těžké si představit, jak by žil bez svého oblíbeného odpadu.

3. Neustále vyžadovat jeho pozornost a projev lásky

Nejvíce roztomilé ženské zvyky mužů

Hlavním rysem žen je to, že se neustále chtějí věnovat pozornosti, pečovat o ně a chránit je. Naneštěstí mnozí muži jsou z přírody introvertní – si myslí, že milovaný už ví, že ji milují a oceňují. Jak by to nemohla znát? Proč ji každodenně prokazuješ svou lásku? Jak dobře, že je tu ženský zvyk, s nímž můžete přitahovat milovaného člověka z jeho virtuálního kokonu a mluvit o svých pocátech.

I když váš milovaný a nepřizná, ale můžete si být jisti, že se mi to líbí, když přijde na to, jemně políbil na tvář a žádat tak důležité pro vás otázku: „Miluješ mě?“. Led se roztaje do jeho srdce a na okamžik se změní v jemný a láskyplný medvěd, který se skrývá za jeho stále vážným a trochu děsivým vzhledem.

4. Otevřete ústa při barvení řas riskem.

Nejvíce roztomilé ženské zvyky mužů

Muži jsou již zvyklí na to, že ženy tráví spoustu času na make-up a styling. Nemohou věnovat pozornost, pokud zůstanete v koupelně ještě hodinu a půl. Nemohou pochopit jen jednu věc: proč téměř všechny dívky otevírají své ústa, barvy kódu kódu? Snažte se vysvětlit vašemu milovanému, že my sami neznáme odpověď na tuto obtížnou otázku. A proč se zeptat, jestli můžete jen tak mlčky sledovat takovou zajímavou scénu?

Zástupci muže považují tento zvyk za sladký jen proto, že žena je v takovém okamžiku velmi legrační. Ústa jsou široce otevřené, oči jsou co nejvíce vykuňovány, vzhled je vážný a natažený do růžového zrcadla. Tak to nemůžete rozmazat v úsměvu, zaujmout vašeho milovaného člověka za takovou věc?

5. Zeptejte se: “Vzpomínáš si, který den je?”

Nejvíce roztomilé ženské zvyky mužů

Ženy jsou rozzlobené, když milovaný zapomene na důležité datum. Proto mají tento zvyk. Zeptá se na svého člověka touto otázkou, žena stále doufá, že si bude pamatovat. Pokud naděje nejsou opodstatněné, pak je otázka následována hysterií s nespokojeností. Muži nejsou nuceni pochopit, proč jsou všechny tyto termíny a výročí pro nás tak důležité, a proto pokus o vysvětlení jejich postavení milovanému člověku, bohužel, nebude úspěšný.

Nesnažte se s touto otázkou hněvat svého milence. Na rozdíl od všeho se muži domnívají, že tento zvyk je sladký, protože pokud si vzpomene, je pro ni opravdu důležité. A pak představitelé silnějších sexu najdou velmi sexuální okamžik, kdy se žena rozzlobí a zuří. Může se ptát sama, odpovědět na svou vlastní otázku a pak se také urazí. Nakonec je to opravdu pěkné.

6. Je to dlouhé a zdlouhavé, že s telefonem mluvíme s přáteli

Nejvíce roztomilé ženské zvyky mužů

Více než muž, žena má ráda jen jednu věc – chatovat po telefonu se svými přáteli. Chtěla jsem si být vědoma všech událostí, abych se od prvních úst dozvěděla, že Andrej hodil Katku a zdá se, že Nastya je těhotná, ale neví, od koho. S kým, jak ne s přítelem můžeme mluvit o všem? Muži si myslí, že půlhodina je víc než dost, aby měli čas na rozhovor a sdílet drby. Jistě, někteří lidé jsou velmi obtěženi dlouhými telefonními rozhovory, zvláště když jejich milovaní mohou přeskočit kotlety. Ale většina mužů vypadá velmi hezky, když žena rozhovory se svým přítelem po telefonu několik hodin a s nepopsatelnou výčitkou pojednává o takových drobnostech, že pro něj je obtížné zabránit smíchu.

Ví, že pokud se nestane nervózní a nezapojí se, bude za to vděčná. Po “telefonních shromážděních” se její nálada výrazně zlepšuje a muži rádi vidí své milované šťastné. A nezáleží na tom, jaká maličkost se stala příčinou jejího štěstí.

Loading...